Karpating… to miejscówka, do której wędrowały karpackie ludy, którą stworzyły kultura pogórzańska, łemkowska i żydowska. Usłane górami i dolinami gorlickie czaruje niesamowitą naturą puszczy karpackiej, przemierzoną stopami wschodu i zachodu. Tu pulsuje karpating – energia do życia, odkrywania skarbu czarnego złota, źródeł zdrowotnych wód, podróży karpackich. Karpating pachnie niedźwiedzim czosnkiem, powszednim chlebem, wabi dźwiękiem klockowej koronki. Cerkwie i kościoły wybrzmiewają na znak połączenia wschodu z zachodem, a hejnał z gorlickiej wieży niesie się echem w karpackie zdroje.

Jeśli szukacie naprawdę wyjatkowych smaków, produktów czy emocji - koniecznie szukajcie tych, które oznaczone są KARPATING-iem! 

Marka lokalna KARPATING wyróżnia wyjątkowe, wysokiej jakości PRODUKTY, USŁUGI i INICJATYWY związane z Beskidem Gorlickim.  

Rolą znaku KARPATING jest udzielanie rekomendacji, stwarzanie przestrzeni dla rozwoju ludzi i miejsc oraz budowanie przyjaznych relacji pomiędzy klientami, producentami i obszarem Beskidu Gorlickiego.

Prawo do używania i posługiwania się Znakiem Promocyjnym KARPATING przyznawane jest na mocy decyzji Kapituły Znaku Promocyjnego KARPATING, w skład której wchodzą:

Znak marki KARPATING posiadają:

Raz KARPATING-u spróbujesz - chęć dłuższego pobytu u nas poczujesz :)

Marka lokalna Karpating wyróżniona jest znakiem Made in Małopolska w filarze Inicjatywy.